ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ

На Хаті-Майстерні існує певна сезонність. Влітку дуже важко знайти вільні дати тому, якщо ви плануєте провести свій захід у нас, варто ознайомитись з календарем та  подбати про резервування дат і місця заздалегідь. Під час бронювання пам’ятайте, що пріоритетними для нас є групові заїзди від 10 людей. Але індивідуальні туристи теж мають можливість приїхати.Остаточно заброньованим місце вважається тільки після комунікації з адміністратором та оплати завдатку (30% від суми).

Послуги простору Хата-Майстерня

Хата-Майстреня може приймати групи до 27 людей залежно від сезону. Має всі необхідні зручності у кімнатах та домі, цілодобову питну та гарячу воду. Є місце для кемпінгу та багаття. Наш простір має всі необхідні засоби для проведення і організації освітніх і культурних подій і невеликих конференцій та фестивалів. Маємо конференц-зал на 30 людей та 2 малі семінарські зали (для групових занять 10-20 людей). Є HD проектор, екран, фліпчарт та витратні матеріали (канцелярія), швидкісний інтернет. Є їдальня та кухарі, можливість забезпечити харчування великих груп (українська, європейська, гуцульська, пісна, вегетаріанська кухня), а також можливість надання простору для самостійного готування для індивідуальних туристів.

Є можливість групового трансферу з Івано-Франківська, а також забезпечення супроводу гіда в гірських мандрівках. Є багато цікавих можливостей як для груп, так і для індивідуальних туристів, а також заходи, які вже заплановані і доступні в майбутніх ПОДІЯХ.

З інтер'єрами та реаліями Хати-Майстерні більш детально можна ознайомитись в розділі ПРО НАС та у вкладеннях для ВІДПОЧИНКУ для НАВЧАННЯА для ознайомлення з ціновою політикою, завантажте, будь ласка, прайс. 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС

В Хаті-Майстерні 27 місць. Наші гості мають можливість бронювати місця,

якщо у цей період немає групових заїздів або доступні вільні кімнати/місця під час гостювання груп.  

Щоб приїхати до нас - напишіть нам. Будемо раді вас бачити).

 

ПЕРЕЙТИ ДО БРОНЮВАННЯ