ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ

На Хаті-Майстерні існує певна сезонність, тому на заходи влітку варто бронювати простір заздалегіть. Зв'яжіться з нами через форму в розділі КОНТАКТИ, та наша адміністраторка запропонує вам вільні дати. Пріоритетними для нас є групові заїзди від 10 людей.

Про наявність вільних дат для індивідуальних заїздів можемо зорієнтувати не раніше ніж за 7 днів до бажаної дати заїзду. Остаточно заброньованим місце вважається тільки після комунікації з адміністраторкою та внесення передоплати (30% від суми).

Послуги простору Хата-Майстерня

Хата-Майстерня може приймати групи до 25 людей залежно від сезону.

Має всі необхідні зручності у кімнатах і будинку, цілодобову питну та гарячу воду. Є місце для кемпінгу та багаття.

 

Наш простір має всі необхідні засоби для проведення і організації освітніх, культурних подій і невеликих конференцій та фестивалів. Маємо конференц-зал на 25-30 людей, малу семінарську залу (на 15-18 людей) та альтанку. Є HD проектор, екран, фліпчарт та витратні матеріали (канцелярія), швидкісний інтернет. Є їдальня та можливість забезпечити харчування великих груп (українська, європейська, гуцульська, пісна, вегетаріанська кухня), а також можливість надання простору для самостійного готування для індивідуальних турист_ок.

 

Ми допоможемо вам з організацією заходу. Маємо контакти трансферу з Івано-Франківська та Львова. Можемо запропонувати супровід гіда в гірських мандрівках. Є багато цікавих опцій як для груп, так і для індивідуальних турист_ок.

З інтер'єрами та наповненням Хати-Майстерні більш детально можна ознайомитись в розділі ПРО НАС у вкладеннях для ВІДПОЧИНКУ для НАВЧАННЯ

 

Для ознайомлення з ціновою політикою, завантажте, будь ласка, прайс. 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС

 Щоб приїхати до нас — напишіть нам. Будемо раді вас бачити!

 

ПЕРЕЙТИ ДО БРОНЮВАННЯ