ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ

На Хаті-Майстерні існує певна сезонність. Тому на заходи влітку, варто бронювати простір заздалегіть. Зв'яжіться з нами через форму в розділі КОНТАКТИ, та наша адміністраторка запропонує вам вільні дати. Пріоритетними для нас є групові заїзди від 10 людей.

Індивідуальні туристи теж мають можливість приїхати. Остаточно заброньованим місце вважається тільки після комунікації з адміністратором та оплати завдатку (30% від суми).

Послуги простору Хата-Майстерня

Хата-Майстерня може приймати групи до 30 людей залежно від сезону.

Має всі необхідні зручності у кімнатах та домі, цілодобову питну та гарячу воду. Є місце для кемпінгу та багаття.

 

Наш простір має всі необхідні засоби для проведення і організації освітніх і культурних подій і невеликих конференцій та фестивалів. Маємо конференц-зал на 30 людей, малу семінарську залу (на 15-18 людей) та альтанку. Є HD проектор, екран, фліпчарт та витратні матеріали (канцелярія), швидкісний інтернет. Є їдальня та кухарі, можливість забезпечити харчування великих груп (українська, європейська, гуцульська, пісна, вегетаріанська кухня), а також можливість надання простору для самостійного готування для індивідуальних туристів.

 

Ми допоможемо вам з організацією заходу. Маємо контакти трансферу з Івано-Франківська та Львова. Можемо запропонувати супровід гіда в гірських мандрівках. Є багато цікавих опцій як для груп, так і для індивідуальних туристів, а також заходи, які вже заплановані і доступні в майбутніх ПОДІЯХ.

З інтер'єрами та наповненням Хати-Майстерні більш детально можна ознайомитись в розділі ПРО НАС у вкладеннях для ВІДПОЧИНКУ для НАВЧАННЯ

 

Для ознайомлення з ціновою політикою, завантажте, будь ласка, прайс. 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС

 Щоб приїхати до нас - напишіть нам. Будемо раді вас бачити).

 

ПЕРЕЙТИ ДО БРОНЮВАННЯ