ХОЧЕТЕ ПРИЇХАТИ НА ХАТУ?

Якщо ви хочете приїхати до нас відпочити або провести свій захід пишіть, будь ласка, у наші соціальні мережі або заповнюйте форму нижче.

Наш адміністраторка зв'яжеться з вами якнайшвидше.

Якщо у вас є питання з приводу доїзду ознайомтесь із текстом нижче.

 

З приводу організації або супроводу заходів напишіть нам і ми з радістю допоможемо.

ДОБИРАЄМОСЬ

КОНТАКТИ

Мейл: khatamaysternya@gmail.com

Тел. адміністраторки +380981088588

 

Наша адреса:

с. Бабин 

Косівcький район

Івано-Франківської області

КООРДИНАТИ

48°16'34.6"N 25°01'13.6"E

ВІДГУКИ

ЧИТАТИ ВІДГУКИ в GOOGLE MAPS 

Власним транспортом:

Хата-Майстерня знаходиться у селі Бабин Косівського району (Івано-Франківської області, зверніть увагу, що в Україні є 3 Бабина).

Від найближчих обласних центрів -Івано-Франківська 100 км та Чернівців 80 км.

Якщо ви їдете машиною, потрібно доїхати до центру села Бабин (сільрада та пам'ятник Шевченку). Звідти можна підійматися 25-30 хвилин через село по стежці вгору пішки. Як добратся з Бабина описано нижче. Під'їхати безпосередньо "під Хату" можна лише в суху пору року на високому повнопривідному позашляховику. 

 

Громадським транспортом:

Передусім, слід дістатися до Івано-Франківська чи Коломиї, а звідки сісти на автобус до Косова.

Далі є два варіанти добирання із Косова: через село Бабин та через село Соколівку.

До Соколівки протягом всього дня можна доїхати громадським автобусом, а на Бабин з Косова автобус їде два рази на день.

З Бабина підйом до Хати займає 20-30 хвилин, з Соколівки дорога довша, але кут підйому менший. Для любителів не спішних прогулянок — йти 50-60 хвилин.

Йти довго, але винагорода чекає в кінці — краса і спокій простору Хати на горі в лісі.

З Косова в Бабин або Соколівку можна доїхати на таксі (зазвичай стоять біля автостанції в Косові), орієнтовна вартість таксі 150-200 грн.

 

Дуже зручно користуватись офлайн картою Maps.me для того щоб самостійно дістатись хати з Соколівки або Бабина. В додатку є Хата-Майстерня та позначені стежки. 

З Соколівки та Бабина маршрут до Хати маркований спеціальними вказівниками у вигляді хатинки з напрямком руху .  

 

Замовленим трансфером:

Якщо ви плануєте провести захід або груповий заїзд на Хаті-Майстерні, ми можемо допомогти знайти перевізників. За детальнішою інформацією зателефонуйте нам або напишіть.

 

Якщо ви їдете через Соколівку:

Через дорогу від автостанцій в Косові є зупинка, на якій стають автобуси у напрямі Верховини. Можна сідати в будь-який автобус (вартість орієнтовно 15 грн). Зупинитися треба біля продуктового магазину в Соколівці, який знаходиться ліворуч від дороги, біля цього магазину починається стежка до Бабина. На початку маршруту на паркані є вказівник, який допоможе вам дістатися до Хати-Майстерні.

 

Якщо ви їдете через Бабин:

Автобусом, який їздить з Косова два рази на день (в теплу пору року): о 8:15 та 12:45 (вартість 10 грн). Години відправлення варто уточнити на автостанції, або на таксі (вартість 100-200 грн). Таксі стоять навпроти автостанції. І на автобусі і на таксі необхідно виходити біля сільради (орієнтир пам’ятник Шевченку). Якщо стати спиною до пам'ятника Шевченку і Сільради перед вами буде вулиця, яка піднімається вверх, йдіть нею до потічка. Далі за вказівниками. Вам треба потрапити на куток Кирнички, де і знаходиться Хата-Майстерня. Кирнички – це орієнтир, якщо будете питати місцевих жителів. Люди в Бабині привітні, допоможуть дістатись початку маршруту до Хати.

 

Завжди варто попередити адміністраторку або чергового про ваш приїзд, і в разі коли вам буде важко зорієнтуватись, вас зустрінуть або підкажуть як дійти до Хати.

Підйом на Хату — невеликий челендж з якого починається справжня пригода :).