ХОЧЕШ ПРИЇХАТИ НА ХАТУ?

Якщо ви хочете приїхати до нас відпочити або провести свій захід напишіть, будь ласка, нам.

Наш адміністраторка зв'яжеться з вами якнайшвидше.

Якщо у вас є питання з приводу доїзду ознайомтесь з текстом нижче.

 

З приводу організації або супроводу заходів напишіть нам і ми з радістю допоможемо.

ДОБИРАЄМОСЬ

КОНТАКТИ

Мейл: khatamaysternya@gmail.com

Тел. адміністраторки +380981088588 (Олександра)

 

Наша адреса:

с. Бабин 

Косівcький район

Івано-Франківської області

КООРДИНАТИ

48°16'34.6"N 25°01'13.6"E

ВІДГУКИ

ЧИТАТИ ВІДГУКИ в GOOGLE MAPS 

Власним транспортом

Хата-Майстерня знаходиться у селі Бабин Косівського району (Івано-Франківської області, зверніть увагу, що в Україні є 3 Бабина)

Від найближчих обласних центрів -Івано-Франківська 100 км та Чернівців 80 км.

Якщо ви їдете машиною, потрібно доїхати до центру села Бабин (сільрада та пам'ятник Шевченку). Звідти можна підійматися 25-30 хвилин через село по стежці вгору пішки. Як добратся з Бабина описано нижче. Під'їхати безпосередньо "під Хату" можна лише в суху пору року на високому повнопривідному позашляховику. 

 

Громадським транспортом

Передусім, слід дістатися до Івано-Франківська чи Коломиї, а звідки сісти на автобус на Косів.

Далі є два варіанти добирання із Косова: через село Бабин та через село Соколівку.

До Соколівки протягом всього дня можна доїхати громадським автобусом, а на Бабин з Косова автобус їде два рази на день.

З Бабина підйом до Хати займає 20-30 хвилин, з Соколівки дорога довша, але кут підйому менший. Для любителів не спішних прогулянок - йти 50-60 хвилин.

Йти довго, але винагорода чекає в кінці - краса і спокій простору Хати на горі в лісі.

З Косова в Бабин або Соколівку можна доїхати на таксі (зазвичай стоять біля автостанції в Косові), орієнтовна вартість таксі 150-200 грн.

 

Дуже зручно користуватись додатком - офлайн картою Maps.me для того щоб самостійно дістатись хати з Соколівки або Бабина. В додатку є Хата-Майстерня та позначені стежки. 

З Соколівки та Бабина маршрут до Хати маркований спеціальними вказівниками у вигляді хатинки з напрямком руху .  

 

Замовленим трансфером

Якщо ви плануєте провести захід або груповий заїзд на Хаті-Майстерні, ми можемо допомогти знайти перевізників. За детальнішою інформацією зателефонуйте нам або напишіть.

 

Якщо ви їдете через Соколівку.

Через дорогу від автостанцій в Косові є зупинка, на якій стають автобуси у напрямі Верховини. Можна сідати в будь-який автобус (вартість біля 15 грн). Зупинитися треба біля “Продуктового магазину в Соколівці, який знаходиться ліворуч від дороги. Від цього магазину йде стежка на Бабин. На початку маршруту має бути вказівник який допоможе вам добратись до Хати.

 

Якщо ви їдете через Бабин.

Автобусом, який їздить з Косова два рази на день (в теплу пору року): о 8:15 та 12:45 (вартість 10 грн). Години відправлення варто уточнити на автостанції, або на таксі (вартість біля 120 грн). Таксі стоять навпроти автостанції. І на автобусі і на таксі необхідно виходити біля сільради (орієнтир пам’ятник Шевченкові). Якщо стати спиною до пам'ятника Шевченку і Сільради перед вами буде вулиця, яка піднімається вверх, йдіть нею до потічка. Далі за вказівниками. Вам треба потрапити на куток Кирнички, де і знаходиться Хата-Майстерня. Кирнички – це орієнтир, якщо будете питати місцевих жителів. Люди в Бабині привітні, допоможуть дістатись початку маршруту до Хати.

 

Завжди варто попередити адміністратора або чергового про ваш приїзд, і в разі коли вам буде важко зорієнтуватись, вас зустрінуть або підкажуть як дійти до Хати.

Підйом на Хату - невеликий челендж з якого починається справжня пригода).