ПОДІЇ 2019

5.03-10.04

Unsettled: карпатський коворкінг

Якщо твій внутрішній голос говорить тобі: “Хочу хату в горах. І там працювати, і жити простим та наповненим життям, і відпочивати”, - то ми маємо для тебе хороші новини. З минулого року у нас з’явився швидкісний інтернет. Тому тепер на Хаті можна не лише відключатися від міського життя, але й - при потребі - підключатися до скайп-конференцій, писати мейли, обробляти фото та… звичайно, гуляти по горах. 
 

перейти в групу події на FB

1.07-7.07

Польові дослідження гуцульської реальності

Традицію Відкритого тижня Хати, продовжуємо цьогоріч у вигляді "Польових дослідженнь гуцульської реальності". Польові дослідження гуцульскої реальності - це одночасно дуже камерна резиденція, ретріт та міні-фестиваль, протягом якого ми будемо слухати ліс, спати під зорями, шукати цвіт папороті в Купальську ніч та ходити по навколишнім хатам.

перейти в групу події на FB

21.07 - 27.07

Мовний табір LECamp

Для тих хто хоче поєднати приємне з корисним. Мовні практики з носіями мови, не спішне спілкування серед трав та карпатських лісів.

перейти на сайт 

01.05 - 05.05

Школа фасилітації навчальних форматів

На цій школі ми розглядатимемо питання динаміки групи та орієнтації на груповий процес, розбиратимемося з різними моделями планування навчальних заходів, торкнемося питань профілю компетенцій та індивідуального плану розвитку едукатора, а також випробовуватимемо на практиці різні інтерактивні методи з застосуванням відео-фідбеку.

перейти в групу події на FB

10.07-13.07

Школа організаційного розвитку

 

 Для тих, хто хоче розібратися з сучасними моделями організаційного розвитку, з підходами до системного органічного росту організацій та з практиками тгоризонтальних ієрархій і shared leadership.
Та тих, хто бачить організацію як складний організм, прагне наблизитися до більш глибокого розуміння власних організації та тяжіє до учасницьких / партиципативних інструментів управління.

перейти в групу події на FB

18.09-22.09

Школа фасилітації прийняття рішень

Для тих, хто модерує групові процеси у власних командах та прагне залучати до процесу спільного прийняття рішень зовнішніх стейкхолдерів . Для різних людей, об'єднаних потребою глибокого, системного та надихаючого формату навчання та підвищення кваліфікації в сфері модерації спільних ефективних рішень.

перейти в групу події на FB