ПОДІЇ 2020-21

25.07-29.07.2020

Школа фасилітації навчальних форматів

Цю школу розробила Інша Освіта як майданчик для занурення в тему фасилітації навчальних форматів – тренінгів, дискусій тощо. Якщо ти шукаєш, як привнести неформальні методи в освітні продукти, хочеш впевненіше створювати авторські програми для корпоративних навчань, курсів і тренінгів, а також фасилітувати їх, тобі сюди.

 

зареєструватися

10.07-14.07.2020

Школа фасилітації великих груп. Школа форумів.

Ця школа задумана як навчальний майданчик для практиків з навчання та мережування великих груп. Якщо ти шукаєш конкретних рішень, як зробити форум або конференцію більш ефективними та сенсовними, а також цінуєш системний погляд на теорії динаміки та фасилітації великих груп, тобі сюди.

 

 

зареєструватися

20.01-24.01.2021

Школа фасилітації групових рішень та роботи зі стейкхолдерами

 

Школа фасилітації групових рішень та роботи зі стейкхолдерами є навчальним майданчиком для навичок фасилітації групових процесів у власних командах та залучення до процесу спільного формування рішень зовнішніх зацікавлених сторін. Якщо ти шукаєш конкретних рішень, як зробити планувальні зустрічі в команді ефективнішими, а також прагнеш системного погляду на теорії партисипативних рішень із залученням різних акторів, тобі сюди.

 

 

зареєструватися