ПОДІЇ 2020-21

01.07-08.07.2020

Польові дослідження гуцульської реальності

Історія польових досліджень продовжує наповнюватись новими розділами.
Минулого року ми почали відкривати для себе паралельну гуцульську реальність. Цього року запрошуємо приєднатись та зануритись в сім насичених днів в просторі Хата-Майстерня. Липень місяць, довгі літні дні на лоні природи, акварельний живопис, короткі ночі біля ватри і під зоряним небом споглядаючи далекі вогні узбережжя Косівського моря. Ліс. Багатоголосся птахів і звуків навколо.
Нова історія досліджень. Нові можливості. Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/nFbdSUstTefHbx8g6

 

зареєструватися

25.07-29.07.2020

Школа фасилітації навчальних форматів

Цю школу розробила Інша Освіта як майданчик для занурення в тему фасилітації навчальних форматів – тренінгів, дискусій тощо. Якщо ти шукаєш, як привнести неформальні методи в освітні продукти, хочеш впевненіше створювати авторські програми для корпоративних навчань, курсів і тренінгів, а також фасилітувати їх, тобі сюди.

 

зареєструватися

20.01-24.01.2021

Школа фасилітації групових рішень та роботи зі стейкхолдерами

 

Школа фасилітації групових рішень та роботи зі стейкхолдерами є навчальним майданчиком для навичок фасилітації групових процесів у власних командах та залучення до процесу спільного формування рішень зовнішніх зацікавлених сторін. Якщо ти шукаєш конкретних рішень, як зробити планувальні зустрічі в команді ефективнішими, а також прагнеш системного погляду на теорії партисипативних рішень із залученням різних акторів, тобі сюди.

 

 

зареєструватися