КОМАНДА

 

Ідея Хати-Майстерні народилась та була втілена командою з 17 засновниць і засновників, яка займається стратегією і розвитком проєкту, забезпеченням функціонування і наповнення простору, оперативним і стратегічним менеджментом займається команда з чотирьох людей – Оля Дятел, Богдан Вельган, Тетяна Скляр та Саша Московчук.

Основу команди засновниць і засновників Хати-Майстерні складають активні люди, у яких паралельно виникла схожа ідея: садиби-хатинки в Карпатах, яка б стала своєрідною резиденцією, де можна було б відпочивати/жити/збиратися/ховатися від всяких життєвих негараздів, та паралельно робити соціальне підприємство, тобто семінарського/гостьового типу будинок. Все почалося зі спільних розсилок електронною поштою, а потім стартувала робота, яка не закінчується і досі.

 

Більше як півроку кристалізувалася ідея та бачення того, що саме хочеться зробити, а що більш необхідно буде у такому просторі. Серед іншого вирішили, що не обов’язково володіти хатою в Карпатах, а можна шукати варіанти співпраці з тими, хто вже її має, у кого схожі погляди, з ким можна налагоджувати партнерство. Ще півроку тривали пошуки самого місця, а далі розпочалися дії, які втілили мрію у життя.

Команда засновників Хати:

Оля Дятел, Віля Чупак, Іванна Чупак, Альона Каравай, Тарас Грицюк, Тарас Ковальчук, Олександр Московчук, Анна Мигаль, Магдалена Лапшин, Наталя Трамбовецька, Свят Попов, Богдан Вельган, Катерина Зарко.

Чим є Хата-Майстерня для команди?

 

Богдан Вельган та Катерина Зарко:

Хата-Майстерня — це для нас унікальне місце. ЇЇ унікальність для кожного своя. Для когось  — це етнографічна експедиція, творча резиденція, екологічне дослідження, міжкультурний обмін, може, навіть, випробовування господарської вмілості, відпочинок від буднів міста. Для когось це місце, де можна бути з природою, з друзями або наодинці. Кожен знаходить у Хаті свою унікальність.

Ідея Хати-Майстерні співпадає з нашими життєвими поглядами, коли людина повинна бути близько до природи: розуміти її, відчувати її та знати, як існувати у гармонії з нею. Для нас Хата-Майстерня — це ще один такий простір де ми можемо бути ближче до природи та один до одного.

 

Ольга Дятел:

Хата-Майстерня для мене – це простір, мрія та особливий продукт. Простір – бо це стара гуцульська хата та навколишній колорит, які задають настрій та стиль. Мрія – бо мати будиночок в горах для проведення семінарів було мрією багатьох людей в команді. Продукт – бо це те, що ми створюємо, та те, чим ділимось з іншими з амбітною метою ділитися не тільки простором, але й натхненням та спокоєм.

 

Олександр Московчук:

“Хата-Майстерня – це місце, де лежить мій вініл”.

Десь за рік до того, як я дізнався про Хату, в мене були думки і ідеї про життя в карпатських горах, була ідея податись з гуцульськими вівчарами на полонини і провести там майже рік – з ранньої весни до пізньої осені. А потім з’явилась Хата, як адекватна реалізація, або втілення мого внутрішнього бажання жити в карпатських горах. Це як відповідь ноосфери на надіслане мною туди інформаційне послання:)

 

Наталя Трамбовецька:

Це унікальний простір, і в той же час зрозумілий та про важливі речі: розвиток, підтримку, співтворення. Хата-Майстерня – це не тільки фізичний простір, це ідея. Ідея, яка постійно розвивається, трансформується, захоплює та надихає.