ПОМІЖ ГІР І ЛІСІВ

 

Хата-Майстерня - це креативний простір, який може бути використаний для навчання, відпочинку чи для інших проектів: творчих резиденцій, коворкінгів і конференцій, йога ретрітів, туристичного кемпінгу, музичних фестивалів і літературних читань, художніх пленерів і майстер-класів з фотографії. Тут можна відсвяткувати День народження великою компанією або зустріти Новий Рік. Місце цікаве і різнопланове. На Хаті-Майстерні навіть можливо святкувати не великі камерні весілля, з вінчанням у місцевій церкві та церемонією на Сокільському хребті.

Тут є все необхідне для одночасного комфортного перебування до 27 людей. Всі умови та зручності, конференц-зал з проектором та швидкісним інтернетом, а також їдальня зі смачною гуцульською кухнею від родини Бичинюків та можливістю готувати на групи від 10 до 30 людей.  

Як ви розумієте, місце справді цікаве і особливе. Не "попсове", Хата на горі у віддаленому гуцульському селі Бабин може бути свого роду фільтром для людей, які їдуть сюди в першу чергу за атмосферою і затишком, а не за luxury умовами чи особливим комфортом. Це ідеальне місце для "втечі" від великих міст, для того, щоб скинути темп і насолоджуватись навколишнім світом, друзями і собою. Переключитись і відпочити душею!

Бути віддаленим від цивілізації, і водночас мати швидкісний інтернет, гарячу воду і жвавий районний центр зовсім неподалік. Всього 7 км відділяє Хату - Майстерню від Косова - дуже колоритного історичного містечка, на перехресті шляхів Покуття. Від найближчої залізничної станції сюди 28 км. Від обласних центрів Івано-Франківська і Чернівців майже 100км.

Хата-Майстерня - це простір на горі у лісі з кількома будівлями. Власне з 3-поверховою Хатою-Майстернею, кожен поверх якої має своє призначення. Та будівлею навпроти - яка містить конференц-залу, їдальню та літню накриту терасу з мангалом. І прилеглу територію з частиною лісу, ставком та сливовим садом, місцем під кемпінг та карпатську ватру.

Від хати починається стежка, яка піднімається на мальовничий Сокільський хребет. Звідси можна стартувати денні та кілька денні прогулянки карпатськими хребтами.

 

2 поверх. Спальна зона

5 спалень обладнаних одно та двоповерховими ліжками. Кімнати вміщають від 3-5 людей. Загалом в Хаті-Майстерні може жити 27 людей. Всі кімнати обладнані електричними конвекторами. Є постіль та рушники. WIFI та швидкісний інтернет (оптика). 

 

1 поверх. Зона ігор та занять. 

Тут розміщені дві малі семінарські кімнати (для занять в зимовий період). Одна житлова з піччю та двоповерховим ліжком та інша - з невеликою бібліотекою та колекцією ігор. Це технічний поверх з кімнатою чергового та кладовою з білизною, коридором з крамницею сувенірів та екочаїв, а також санвузлом з двома туалетами та двома душовими кабінами.  Тут розміщена гардеробна та сходи на другий поверх.  Родзинкою цього поверху є велика тераса з видом на гори. Чудове місце для чаювання і споглядання гір. Влітку це чудове місце для зустрічей світанків лежачи у гамаку.  

 

0 поверх. БарБик

Місце чаювання, кава-брейків або не спішного споглядання природи через вікно. Це кухня для самостійного готування їжі, БарБик, місце вечірок та розмов до рання. Можна по-різному називати цей простір, але однозначно - це одне з найбільш атмосферних місць у Хаті.