ПОМІЖ ГІР І ЛІСІВ

 

Хата-Майстерня — це креативний простір, який може бути використаний для навчання, відпочинку чи для інших проєктів: творчих резиденцій, коворкінгів і конференцій, йога ретритів, туристичного кемпінгу, музичних фестивалів і літературних читань, художніх пленерів і майстер-класів з фотографії. Тут можна відсвяткувати День народження великою компанією або зустріти Новий Рік. Місце цікаве і різнопланове. На Хаті-Майстерні навіть можливо святкувати невеликі камерні весілля, з вінчанням у місцевій церкві та церемонією на Сокільському хребті.

Тут є все необхідне для одночасного комфортного перебування до 25 людей. Всі умови та зручності, конференц-зал з проектором та швидкісним інтернетом, а також їдальня зі смачною гуцульською кухнею від родини Бичинюків та можливістю готувати на групи від 10 до 30 людей.  

Хата-Майстерня — це ідеальне місце для “втечі” від великих міст, щоб заповільнитися і насолодитися навколишнім світом, людьми і собою. Перезавантажитися і відпочити душею!

Бути віддаленим від цивілізації, і водночас мати швидкісний інтернет, гарячу воду і жвавий районний центр зовсім неподалік. Всього 7 км відділяє Хату-Майстерню від Косова — дуже колоритного історичного містечка, на перехресті шляхів Покуття. Від найближчої залізничної станції сюди 28 км. Від обласних центрів Івано-Франківська і Чернівців майже 100 км.

Хата-Майстерня — це простір на горі у лісі з кількома будівлями: із 3-поверховою Хатою-Майстернею, кожен поверх якої має своє призначення; будівлею напроти, у якій знаходиться конференц-зал, їдальня та літня накрита тераса з мангалом та прилеглою територією з частиною лісу, ставком та сливовим садом, місцем для карпатської ватри.

Від хати починається стежка, яка піднімається на мальовничий Сокільський хребет. Звідси можна стартувати денні та кількаденні прогулянки карпатськими хребтами.

 

2 поверх. Спальна зона

5 спалень обладнаних одно- та двоповерховими ліжками. Кімнати вміщають від 3-5 людей. Загалом в Хаті-Майстерні може жити 25 людей. Всі кімнати обладнані електричними конвекторами. Є постіль та рушники. WI-FI та швидкісний інтернет.

 

1 поверх. Зона ігор та занять. 

Тут розміщені дві малі семінарські кімнати (для занять у зимовий період). Одна житлова з піччю та двоповерховим ліжком та інша — з невеликою бібліотекою та колекцією ігор. Це технічний поверх з кімнатою чергового та кладовою з білизною, коридором з крамницею сувенірів та екочаїв, а також санвузлом з двома туалетами та двома душовими кабінами. Тут розміщена гардеробна та сходи на другий поверх. Родзинкою цього поверху є велика тераса з видом на гори. Чудове місце для чаювання і споглядання гір. Влітку це чудове місце для зустрічей світанків лежачи у гамаку.  

 

0 поверх. Кухня

Місце чаювання, кава-брейків або не спішного споглядання природи через вікно. Це кухня для самостійного готування їжі, місце вечірок і розмов до рання. Можна по-різному називати цей простір, але однозначно — це одне з найбільш атмосферних місць у Хаті.