ПОДІЇ 2020-21

10.01.2021-15.01.2021

Маланка 2021

У Бабині раз на рік відбувається подія, про яку згадують або мовчать весь наступний рік — це маланкування або просто Маланка.

 

У ніч на 14-те січня, маланкар_ки одягають свої найнеочікуваніші костюми і маски, беруть в руки інструменти на яких ніхто ніколи не вчився грати, згадують слова колядки, яка передається з вуст в уста і йдуть від хати до хати, вітаючи господарів і господинь з прийдешнім Новим роком.

 

Кого вітають, а кому можуть і шкоди трохи наробити.

Костюмоване дійство розтягується на всю ніч. 

Свобода імпровізації в костюмах і масках, театральність і дозволеність дійства робить Маланку одним з найочікуваніших свят. 

 

Запрошуємо приєднатись до цьогорічної команди, яка буде творити нову історію про Маланку в просторі Хати-Майстерні.  Створювати власні костюми і маски, надихатись навколишніми природними ландшафтами, розвивати сценарій дійства і відпочивати від зовнішнього світу в паралельній гуцульській реальності. 

 

Welcome and enjoy!

деталі події
зареєструватися

25.07-29.07.2020

Школа фасилітації навчальних форматів

Цю школу розробила Інша Освіта як майданчик для занурення в тему фасилітації навчальних форматів – тренінгів, дискусій тощо. Якщо ти шукаєш, як привнести неформальні методи в освітні продукти, хочеш впевненіше створювати авторські програми для корпоративних навчань, курсів і тренінгів, а також фасилітувати їх, тобі сюди.

 

зареєструватися

20.01-24.01.2021

Школа фасилітації групових рішень та роботи зі стейкхолдерами

 

Школа фасилітації групових рішень та роботи зі стейкхолдерами є навчальним майданчиком для навичок фасилітації групових процесів у власних командах та залучення до процесу спільного формування рішень зовнішніх зацікавлених сторін. Якщо ти шукаєш конкретних рішень, як зробити планувальні зустрічі в команді ефективнішими, а також прагнеш системного погляду на теорії партисипативних рішень із залученням різних акторів, тобі сюди.

 

 

зареєструватися